Wesele to dzień, który pozostaje w pamięci do końca życia, dlatego nie szczędzimy czasu i poświęcenia na przedweselne przygotowania.

Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane w Domu Weselnym Acapulco podobało się, a satysfakcja po imprezie nie pozostawała wątpliwości żadnemu z gości, a przede wszystkim Młodej Parze.

Wykorzystując profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie wyręczymy Państwa w przygotowaniu zabawy weselnej, tak aby ten dzień stał się dla Państwa wyjątkowy. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by wesele organizowane u nas było mile wspominane, a Państwo mieli czas, aby się nim cieszyć.

Chrzest i Komunia stanowią w życiu każdej rodziny jedne z najbardziej doniosłych dni, które na zawsze pozostają w pamięci.

Duże zaangażowanie z naszej strony w organizację takich uroczystości jak i indywidualne podejście do każdego Klienta owocuje tym, że Nowożeńcy jak i Gości, których obsługiwaliśmy wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości: chrzty, komunie, imieniny itp.

Mając na względzie przygotowanie takich imprez okolicznościowych zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią aranżację wnętrz, celem stworzenia kameralnej atmosfery.

Dobór odpowiedniej dekoracji podkreśla doniosłość danej imprezy.

Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa marzenia związane z tym wydarzeniem.

Oprócz wesel, chrztów, komunii organizujemy inne imprezy okolicznościowe typu: sylwester, andzejki, uroczystości jubileuszowe, imieniny, spotkania integracyjne, itd.

Staramy się, aby wszystkie te uroczystości były dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Zadbamy o to, by pobyt w naszej sali i otoczeniu zostawił niezapomniane wrażenia i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.

My z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by Państwa uroczystość była wyjątkowa i by na zawsze pozostała w Państwa pamięci.