FAQ's

Jaka jest lokalizacja Domu Weselnego Acapulco?
Wizję uroczystości powinniśmy uzależnić także od lokalizacji. Czy zależy nam na tym aby dany dom weselny znajdował się w niedalekiej odległości od miejsca ślubu, czy też wolimy wybrać dom weselny pięknie położony na uboczu, wśród sielskich warunków przyrody. Jeśli marzymy o wyrafinowanej uroczystości, warto przejrzeć ofertę domów weselnych proponujących nowoczesne, klimatyzowane sale wraz z eleganckim i nowoczesny wystrojem wnętrz i zabawę na wysokim poziomie. Zwróćmy uwagę na estetykę miejsca, wygląd sali, czy goście będą mieli szansę odetchnąć na zewnątrz. Nasz lokal zapewni wam to wszystko.
Jaka jest minimalna ilość gości?
To bardzo ważny element w ślubnych przygotowaniach, konkretna liczna gości, którą pragniemy zobaczyć na naszym weselu pomoże wyselekcjonować mniejszą grupę domów weselnych ze wszystkich ofert. Dużych sal, mieszczących ponad setkę osób jest zdecydowanie mniej, dlatego o rezerwacji takiego miejsca warto pomyśleć z dużym wyprzedzeniem. W naszym lokalu organizujemy przyjęcia na każdą ilość gości i nie wymagamy minimalnej ilości.
Jaka jest wielkość zadatku? Kiedy trzeba go wpłacić?
Zadatek w wysokości 1 tyś. zł pobieramy przy podpisywaniu umowy. 50% najpóźniej 14 dni. przed planowanym przyjęciem. Resztę należy wpłacić najpóźniej do 2 dni po weselu.
Czy posiłki przygotowywane są na miejscu?
Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy.
Jaka jest ilość gorących posiłków, ilość zimnych przekąsek?
W ofercie posiadamy dość duży wybór potraw i możemy zawsze rozmawiać o ich poszerzeniu o Państwa sugestie. Ilość gorących i zimnych posiłków zależy od wcześniej ustalonego menu z Parą Młodą.
Czy w cenie są ciasta i tort? Jeśli nie, to jakie są koszty?
W cenie są ciast i tortu ale można także przywieźć własne. Udostępniamy na nie chłodnię.
W cenie NIE MA paczek dla gości ale można je u nas zamowić za jedyne 13zł/sztuka. 
Czy jest dostępny tzw. „stół wiejski”?
Cena za wesele nie obejmuje stołu wiejskiego. Można go zamówić za dodatkową opłatą. Cena zależy od ilości osób na przyjęciu. Szczegóły na temat stołu wiejskiego omawia się z właścicielm lokalu.
Czy jest dostępny tzw. „czekoladowa fontanna”?
Cena za wesele nie obejmuje czekoladowej fontanny. Można ją zamówić za dodatkową opłatą. Cena zależy od ilości osób na przyjęciu. Szczegóły na temat czekoladowej fontanny omawia się z właścicielm lokalu.
Czy można po weselu wynieść pozostałe jedzenie?
Pozostałe jedzenie zawsze pakujemy i wydajemy klientowi.
Jak wygląda powitanie Pary Młodej?
Gwarantujemy zarówno chleb, sól, jak i szampana. W zależności od decyzji Państwa Młodych witają właściciel lokalu, kelnerzy bądź rodzice. Państwo Młodzi nie muszą przywozić własnych kieliszków do stłuczenia. Nie ponoszą także żadnej opłaty za stłuczone podczas powitania szkło.
Czy w czasie ślubu będzie dostępny ktoś z kadry kierowniczej?
W trakcie imprezy jest dostępny właściciel lokalu który czuwa aby impreza przebiegała zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
Do kiedy należy podać ostateczną liczbę gości?
Ostateczna liczba gości musi być podana najpóźniej (2) dwa tygodnie przed weselem.
Czy możemy sami wybrać zespół muzyczny?
Tak, możecie Państwo sami wybrać zespół muzyczny.
Czy jest dostępny osobny stolik dla zespołu?
Tak, jest dostępny oddzielny stolik dla zespołu.
Czy dekoracja sali i stołów jest w cenie?
Cena zawiera dekorację sali i stołów.
Czy siedzenia i stół Pary Młodej będą udekorowane przez lokal?
Miejsce Pary Młodej przy stole jest udekorowane przez lokal i wyraźnie odróżnia się na tle całej reszty.
Czy można przynieść własny alkohol?
Alkohol można przynieść własny i nie jest pobierana za to żadna dodatkowa opłata. Alkohol przetrzymywany jest w chłodni. W zależności od decyzji Państwa Młodych alkohol roznoszą kelnerzy bądź ktoś z rodzin. Alkohol powinien być dostarczony najpóźniej dwa dni przed weselem.
Czy lokal posiada klimatyzację/ogrzewanie?
Lokal posiada zarówno klimatyzację jak i ogrzewanie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za ich użytkowanie.
Czy jest parking i czy są pobierane jakieś opłaty?
Lokal posiada własny parking, który udostępniany jest wszystkim gościom nieodpłatnie.
Czy posiadacie Państwo pokoje gościnne?
Tak, posiadamy pokoje gościnne, w tym apartament dla nowożeńców. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizor i ma dostęp do bezprzewodowego internetu.
W jakich godzinach trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, do godz. 10.00 następnego dnia.
Od jak dawna działa Państwa lokal?
Dom Weselny Acapulco działa od 25 lat.

Drodzy przyszli nowożeńcy!

Wkraczacie na długą i pełną stresujących chwil drogę przygotowań do ceremonii ślubnej. Przed Wami wiele trudnych decyzji i pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć. Na pewno chcielibyście uniknąć przykrych niespodzianek, zbędnych wydatków i niedopiętych szczegółów, które mogłyby zepsuć radość w tak ważnym dniu, kiedy Wasze drogi mają połączyć się na zawsze. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestaw najważniejszych pytań, które powinno się zadać Właścicielowi lokalu w którym wasze przyjęcie będzie zorganizowane. Żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam wybór odpowiedniego miejsca, zamieszczamy także nasze odpowiedzi na wszystkie te pytania.

My wiemy że te szczegóły mogą wydać się wam czasem błahe lub banalne, a jednak to one tworzą całość i dzięki nim możecie sprawić, że Wasze przyjęcie weselne będzie jeszcze piękniejsze.

My wiemy że pragniecie aby Wasze przyjęcie było jednym w swoim rodzaju, chcecie aby było one połączone z chwilami i emocjami przeżywanymi tego dnia, które wraz z Wami i Waszymi gośćmi składają się na wspomnienie tego jakże ważnego dnia.

My wiemy że będziecie chcieli powracać do tych wspomnień wielokrotnie i za każdym razem odkrywać w nich coś nowego – zatem zdajcie się na nas, my do naszej pracy zawsze podchodzimy z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

ZACHĘCAMY DO PRZECZYTANIA NASZEJ OFETRY WESELNEJ
W DZIELE NASZA OFERTA/MENU WESELNE.


Znajdą w niej państwo ważne informacje dotyczące przejęcia weselnego.